Libet to jeden z największych oraz najważniejszych producentów kostki brukowej, kamienia oraz bruku w Polsce. A wszystko to w dekoracyjnej, artystycznej wręcz odsłonie. Nowoczesne wzornictwo, doskonałe oddanie charakteru produktów poprzez nasycenie ich zróżnicowanymi kolorami oraz ich odcieniami (np. w stylu rustykalnym czy skandynawskim), zróżnicowanie kształtów i faktury produktów to tylko jedne z czołowych zalet, którymi opisać może ofertę przedsiębiorstwa Libet.

Oferta oryginalnej kostki oraz kamienia skierowana jest do tych najbardziej wymagających klientów oraz firm. Osoby zainteresowane bieżącą ofertą a także starszymi produktami mogą na stronie firmowej zerknąć do specjalnie przygotowanych katalogów online, które zawierają opisy oraz produktów i przedstawiają ich przykładowe wykorzystanie „w terenie”. Poza tym Libet prowadzi także interesujący dział poradnikowy, który wiąże się z zaprezentowaniem najładniejszych i najbardziej kreatywnych rozwiązań dla wykorzystania kostki czy płyt dekoracyjnych w ogrodzie, przed biurem, przed domem, w parku, na podjeździe czy na placu.

Produkty Libetu można zakupić na terenie całego kraju w autoryzowanych punktach sprzedaży. Zapraszamy do odwiedzenia działu realizacji, gdzie przedstawione są fantastyczne realizacji budowlane z wykorzystaniem właśnie kostki Libet.

Dane firmy:

ul. ul. Powstańców Śląskich 5, 53-332, Wrocław

telefon: 71 335 11 01