Naszym pracownikom zależy na zadowalającym wyniku sprawy – Kancelaria Adwokacka NKR to grupa doświadczonych pracowników, działających na terenie Katowic, Chorzowa oraz okolic. Kancelaria słynie z indywidualnego podejścia do każdej sprawy oraz swojej elastyczności. W firmie pracują prawnicy specjalizujący się w wielu gałęziach prawa, dzięki czemu możemy zaoferować naszym klientom kompleksową obsługę na najwyższym poziomie. Staramy się rozwiązać każdy problem, przy czym zawsze kierujemy się dobrem naszego klienta. Nasza kancelaria świadczy porady prawne na najwyższym poziomie – z nami uzyskasz pierwszą poradę całkowicie bezpłatnie. Zachęcamy do umówienia się na spotkanie już teraz. Na spotkanie w sprawie porady można umówić się drogą internetową oraz telefonicznie. Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej.

Rozwód

W naszej kancelarii uzyskasz kompleksową pomoc w zakresie spraw rozwodowych. Specjaliści służą poradą w każdej sytuacji, a dzięki doświadczeniu oraz wiedzy, gwarantują zadowalające rozwiązanie każdej sprawy. Przekonaj się sam i umów na pierwszą, bezpłatną wizytę w jednej z naszych kancelarii w Katowicach bądź Chorzowie.

Porady prawne

U nas pierwszą poradę uzyskasz całkowicie bezpłatnie –  Kancelaria Prawna NKR od lat udziela kompleksowych porad prawnych, które pomagają klientom w wielu sytuacjach. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług, ponieważ jako nieliczni zapewniamy 100% zaangażowania w sprawę oraz kompleksowe podejście. Nasi specjaliści czekają na Ciebie – umów się telefonicznie, mailowo, bądź odwiedź naszą stronę www.

Alimenty

Zachęcamy do umówienia się na pierwsze spotkanie. Dzięki ogromnej wiedzy naszych prawników, możemy zaproponować pomoc w zakresie spraw o alimenty. Naszą kancelarię cechują rzetelność oraz profesjonalizm, więc oferujemy usługi na najwyższym poziomie oraz indywidualne podejście do każdej sprawy. Przekonaj się jak skuteczna jest Kancelaria Prawna NKR – zachęcamy do kontaktu.

Dane firmy:

ul. Plac Pod Lipami 5, 40-467 Katowice

telefon: +48 32 603 61 68

e-mail: nkr@nkr.com.pl

strona internetowa: http://www.nkr.com.pl