Paragona to międzynarodowa firma specjalizująca się w rozwiązaniach kadrowych w sektorze medycznym. Już od ponad 15 lat pomagamy najlepszym lekarzom i specjalistom medycyny w znalezieniu wymarzonej pracy poza granicami Polski. Współpracujemy z placówkami m.in. z takich krajów jak: Szwecja, Norwegia, Dania, Francja czy też UK. Pomagamy w załatwianiu formalności – tak przed, w trakcie jak i po objęciu nowego stanowiska. Odpowiednie przygotowanie każdego klienta jest dla nas kwestią najwyższego priorytetu! Konkretne oferty pracy dostępne są na naszej stronie w zakładce „Oferta”. Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub wątpliwości, serdecznie zapraszamy do kontaktu!

Paragona świadczy klientom profesjonalne usługi w zakresie pośrednictwa pracy dla lekarzy zainteresowanych wyjazdem za granicę. Doświadczenie w pracy oraz współpraca z przedstawicielami ośrodków medycznych w wielu krajach europejskich umożliwiają bezpieczne i komfortowe transfery do innych krajów. Zapraszamy lekarzy różnych specjalności, posiadających umiejętność mówienia w języku obcym oraz tych, którzy znają tylko język polski do zapoznania się z ofertami proponowanymi na naszej stronie internetowej.

Paragona pośredniczy w oferowaniu pracy osobom zainteresowanym wyjazdem do Anglii, Norwegii, Szwecji i innych krajów. Aktualne oferty pracy dla lekarzy znajdziesz na naszej stronie. Dodatkowym atutem dla osób, które zdecydują się wyjechać z naszą firmą jest fakt, że proponujemy atrakcyjne pakiety aklimatyzacyjne, które pozwalają w bezpiecznym i szybkim przyzwyczajeniu się do nowego miejsca zamieszkania. W celu otrzymania indywidualnych szczegółów zapraszamy na stronę Paragona.

Adres: Al. Jana Pawła II 29, Atrium Plaza, lobby C, 00-867 Warszawa

Telefon kontaktowy:+48 22 653 66 80

NIP: 5262764310

Poczta: info[at]paragona.com

Strona internetowahttp://www.paragona.com