Firma IMS S.A zajmuje się oferowaniem wyspecjalizowanych usług z zakresu marketingu sensorycznego, który umożliwia stworzenie pozytywnej atmosfery w miejscu sprzedaży. IMS do swoich celów wykorzystuje najnowocześniejsze technologie, a efekty ich działań są widoczne w wielu polskich galeriach handlowych (Posnania, Reduta). Zakres usług świadczonych przez firmę obejmuje:

Audiomarketing

Polega na przygotowaniu formatów muzycznych przy wykorzystaniu Instore Radio. IMS w swojej bibliotece posiada aż 1 000 000 utworów, wśród którym znajdują się kawałki zarówno komercyjne jak i licencjonowane. Na życzenie każdego klienta firma może przygotować specjalny kanał muzyczny, spełniający oczekiwania nawet tych najbardziej wymagających gustów.

Digital Sinage

Opiera się na produkcji i emisji przekazów reklamowych oraz treści wizerunkowych tudzież informacyjnych. Skuteczną komunikację umożliwiają ekrany LED, videowalle oraz ekrany dotykowe i stoły interaktywne.

Aromamarketing

Działania z tego zakresu polegają na indywidualnych projektów zapachowych. Dzięki odpowiedniemu aromatowi wizerunek marki utrwala się w pamięci klienta, a także wpływa pozytywnie na jego nastrój.

Event Marketing

Jest to organizacja imprez, mających na celu promocję marek, firm oraz idei. Działania IMS w tym zakresie polegają na analizie briefu, ustalaniu odpowiednich strategii, kreowaniu pozytywnego wizerunki marki oraz pomocy w realizacji wymarzonych celów.

Technologia i rozwój

Wszystkie działania z zakresu innowacji oraz technologii. Mają one na celu wzbogacenie i poprawienie usług świadczonych przez IMS.

 

Adres: ul. Puławska 366, 02-819 Warszawa

Telefon kontaktowy: 22 870 67 76

NIP: 5252201663

Poczta: biuro@ims.fm

Strona internetowa: http://www.ims.fm