Aglomeracja Śląska oraz jej okolice to duże skupisko osób, pośród których znajdziemy wielu miłośników jazdy na rowerze. Z myślą o nich oraz osobach pragnących rozpocząć swoją rowerową przygodę, powstał profesjonalny sklep PM Bike, który specjalizuje się w sprzedaży rowerów oraz podzespołów najwyższej jakości. Pracownicy sklepu już od pięciu lat dbają o zadowolenie swoich klientów, którzy nie szczędzą pozytywnych opinii na temat tej firmy.

PM Bike to coś więcej niż sklep. Jest to rodzinny biznes, prowadzony przez pasjonatów służących kompleksowym doradztwem w zakresie wyboru odpowiedniego sprzętu oraz eksploatacji roweru. W krótkim czasie sklep stał się niezwykle popularny, co pozwoliło jego właścicielom na otworzenie drugiego salonu na terenie Zabrza. Mieszkańcy tego miasta pokochali sklep rowery PM Bike i w ciągu roku właściciele zdecydowali się na zbudowanie własnego salonu rowerowego.

Od 2014 roku klienci mogą korzystać ze sklepu o powierzchni ponad 300 m² oraz dużego parkingu. Pracownicy to osoby z bardzo dużym doświadczeniem, więc bez problemu doradzą klientom przy doborze właściwego sprzętu oraz chętnie przedstawią jego zalety. PM Bike to również serwis rowerowy, w którym wykonywane są wszelkie naprawy oraz przeglądy. Chcesz przygotować swój rower na nadchodzący sezon? A może chcesz wymień klocki hamulcowe? Eksperci szybko i sprawnie przeprowadzą niezbędne zabiegi pozwalające na dalsze użytkowanie roweru. Zachęcamy do skorzystania z usług firmy PM Bike.

Adres: ul. Hermisza 8D 41-819 Zabrze

Telefon kontaktowy: 575 646 731

Poczta: sklep@pmbike.pl

Strona internetowa: http://www.pmbike.pl