Mensa Home to sklep, w którym znajdziecie wiele wyjątkowych i funkcjonalnych urządzeń, którą uświetnią bądź odpowiednio wyposażą każdą kuchnię. W ofercie znajdziecie urządzania codziennego użytku, takie jak sztućce, talerze, szklanki, kubki, naczynia, dzięki którym przygotujecie pyszne i wyjątkowe dania – patelnie, garnki, brytfanny oraz takie, które zadowolą już te bardziej wymagające gusta – kawiarki, tostery, blendery lub wyciskarki.

Mensa Home oferuje również akcesoria barmańskie i sommelierskie, za pomocą których stworzymy wyjątkowe drinki i koktajle oraz w profesjonalny sposób zaserwujemy naszym gościom wino. Specjalnie dla miłośników organizowania imprez w ofercie znalazły się coolery oraz pojemniki na lód, dzięki którym schłodzimy każdy napój do odpowiedniej temperatury.

Sklep przygotował również ofertę dla najmłodszych, w której znalazły się wielokolorowe miseczki, talerzyki, kubeczki, sztućce, a także wesołe kieliszki na jajka.

Mensa Home to jakość i solidność oraz produkty znanych, wiodących marek, takich jak Bugatti, Emile Henry czy też Leonardo.

 

Adres: ul. Słowiańska 22, 64-100 Leszno

Telefon kontaktowy: + 48 570 600 340

NIP: 697-10-11-914

Poczta: sklep@mensahome.eu

Strona internetowa: http://mensahome.eu