Technologie światłowodowe oferowane przez INTERsell zapewnią kompleksowe usługi montażu i serwisowania złączy światłowodowych. W ofercie zestawy światłowodowe, spawarki, urządzenia pomiarowe, narzędzia i akcesoria optyczne, aktywa światłowodowe i pasywne sieci optyczne. Dodatkowo możliwość nabycia telewizji kablowej, komponentów światłowodowych, szaf i obudowy.

Firma podążą za dynamicznie kształtującymi się trendami w branży, oferując sieci wykonane z dużą jakością przy zachowaniu najmniejszych kosztów inwestycyjnych. Oferowane spawarki marki cieszą się szerokim zastosowaniem, gwarantując identyczną jakość spawów jak markowi producenci, przy konkurencyjnych cenach. Firma gwarantuje wsparcie merytoryczne, szkolenia i serwis, z dwuletnim okresem gwarancji. W ramach udogodnień dla klientów oferowana jest możliwość zakupu w formie leasingu, na dogodnych warunkach.

Zestawy i elementy do światłowodu cechują się łatwą obsługą, dobrą wydajnością a ich cena uzależniona jest od indywidualnych właściwości.

 

Adres: ul. Kolejowa 28, 55-300 Środa Śląska

Telefon kontaktowy: 512 394 525

NIP: 7811934243

Poczta: lukasz@intersell.pl

Strona internetowa: www.intersell.pl